TV101WXM-NS0-3940

| Panel Model | TV101WXM-NS0-3940 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NS0-3940 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96 × 135.6 (H×V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Svetlost | - |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Barvna globina | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Okvirna oblika | - |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Okvir (mm) | 228.211 × 148.86 × 4.59 (H×V×D) |
| Zdravljenje | Hard coating (2H), Antireflection |
| Razmerje kontrasta | 900 : 1 (Typ.) (TM) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Odgovor | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Osvetlitev ozadja | 6 strings WLED , No Driver |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 45 pins |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -40 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WXM-NS0-3940.
BOE TV101WXM-NS0-3940 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NS0-3940 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NS0-3940 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NS0-3940 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NS0-3940 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NS0-3940 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NS0-3940 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NS0-3940 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WXM-NS0-3940"
- BOE TV101WXM-NS0-3940
- TV101WXM-NS0-3940 podatkovni list
- Slika TV101WXM-NS0-3940
- TV101WXM-NS0-3940 cena
- TV101WXM-NS0-3940 distributer

