TV101WXM-NL2

| Panel Model | TV101WXM-NL2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 135.36 × 216.576 (H×V) |
| Okvir (mm) | 142 × 228.5 × 4.5 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | 136.36 × 217.88 (H×V) |
| Zdravljenje | Antiglare (Haze 25%) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Odgovor | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Barvna globina | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | 7S4P WLED , No Driver |
| Masa | 150g (Typ.) |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | MIPI (4 data lanes) , Connector , 39 pins |
| Napajalna napetost | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -40 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WXM-NL2.
BOE TV101WXM-NL2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NL2 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NL2 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NL2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NL2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NL2 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NL2 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NL2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WXM-NL2"
- BOE TV101WXM-NL2
- TV101WXM-NL2 podatkovni list
- Slika TV101WXM-NL2
- TV101WXM-NL2 cena
- TV101WXM-NL2 distributer

