TV106WAB-NS0

| Panel Model | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV106WAB-NS0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 148.992(W)×223.488(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Okvirna velikost | 153.392(W)×232.688(H) ×0.79(D) mm |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Globina stekla | 0.25+0.25 mm |
| Prenosljivost | - |
| Barve prikaza | 16.7M |
| Tip svetilke | No B/L , Without Driver |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Teža plošče | 62.0g (Max.) |
| Signalni vmesnik | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 90 pins , Connector |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV106WAB-NS0.
BOE TV106WAB-NS0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV106WAB-NS0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV106WAB-NS0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV106WAB-NS0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV106WAB-NS0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV106WAB-NS0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV106WAB-NS0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV106WAB-NS0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV106WAB-NS0"
- BOE TV106WAB-NS0
- TV106WAB-NS0 podatkovni list
- Slika TV106WAB-NS0
- TV106WAB-NS0 cena
- TV106WAB-NS0 distributer

