TV101WXM-NW0

| Panel Model | TV101WXM-NW0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NW0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 135.36(H)×216.576(V) mm |
| Okvir Dim. | 143(H)×228.6(V) ×4.6(D) mm |
| Svetlost | 300 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Podpora Barva | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED [4S7P] , W/O Driver |
| Utež | 175g (Max.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 40 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Napajanje | 1.8/3.3V (Typ.)(IOVCC/VDD) |
| Okolje | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WXM-NW0.
BOE TV101WXM-NW0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NW0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NW0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NW0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NW0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NW0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NW0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NW0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WXM-NW0"
- BOE TV101WXM-NW0
- TV101WXM-NW0 podatkovni list
- Slika TV101WXM-NW0
- TV101WXM-NW0 cena
- TV101WXM-NW0 distributer

