TV101WXB-NW0

| Panel Model | TV101WXB-NW0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXB-NW0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96 × 135.6 (H×V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Svetlost | 0 (cd/m²) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Debelina stekla | - |
| Barvna globina | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Masa | 85.0g (Max.) |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Okvir (mm) | 224.81 × 144.25 × 1.07 (H×V×D) |
| Zdravljenje | Hard coating |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Odgovor | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Osvetlitev ozadja | No B/L |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | MIPI (4 data lanes) , Connector , 39 pins |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -40 ~ 85 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WXB-NW0.
BOE TV101WXB-NW0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXB-NW0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXB-NW0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXB-NW0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXB-NW0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXB-NW0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXB-NW0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXB-NW0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WXB-NW0"
- BOE TV101WXB-NW0
- TV101WXB-NW0 podatkovni list
- Slika TV101WXB-NW0
- TV101WXB-NW0 cena
- TV101WXB-NW0 distributer

