TV108FHM-AD0

| Panel Model | TV108FHM-AD0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV108FHM-AD0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 239.04 × 134.46 (H×V) |
| Okvir (mm) | 275.14 × 171.86 × 4.7 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Hard coating (7H) |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Odgovor | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | - |
| Barvna globina | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | 7S6P WLED , 15K hours , No Driver |
| Masa | 255g (Max.) |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | PCAP |
| Vrsta signala | eDP (2 Lanes) , Connector , 40 pins |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 40 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV108FHM-AD0.
BOE TV108FHM-AD0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV108FHM-AD0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV108FHM-AD0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV108FHM-AD0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV108FHM-AD0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV108FHM-AD0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV108FHM-AD0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV108FHM-AD0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV108FHM-AD0"
- BOE TV108FHM-AD0
- TV108FHM-AD0 podatkovni list
- Slika TV108FHM-AD0
- TV108FHM-AD0 cena
- TV108FHM-AD0 distributer

