TV101WUM-NS1

| Panel Model | TV101WUM-NS1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NS1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 135.36 × 216.576 (H×V) |
| Okvir (mm) | 142.32 × 227.38 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Odgovor | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) ms |
| Dober pogled na | Symmetry |
| Delovni način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Barvna globina | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | 9S4P WLED , No Driver |
| Masa | 129±7g |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | MIPI (4 data lanes) , Connector , 34 pins |
| Napajalna napetost | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -40 ~ 85 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WUM-NS1.
BOE TV101WUM-NS1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NS1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NS1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NS1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NS1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NS1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NS1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NS1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WUM-NS1"
- BOE TV101WUM-NS1
- TV101WUM-NS1 podatkovni list
- Slika TV101WUM-NS1
- TV101WUM-NS1 cena
- TV101WUM-NS1 distributer

