TV101WXM-NP0

| Panel Model | TV101WXM-NP0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NP0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 216.96×135.6 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 49% |
| Odzivni čas | |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED |
| Signalni vmesnik | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WXM-NP0.
BOE TV101WXM-NP0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NP0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NP0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NP0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NP0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WXM-NP0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WXM-NP0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WXM-NP0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WXM-NP0"
- BOE TV101WXM-NP0
- TV101WXM-NP0 podatkovni list
- Slika TV101WXM-NP0
- TV101WXM-NP0 cena
- TV101WXM-NP0 distributer
