TV101WUM-NH1

| Panel Model | TV101WUM-NH1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920 , WUXGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 135.36(W)×216.576(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Okvirna velikost | 141.6(W)×227.41(H) mm |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Barve prikaza | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Tip svetilke | 8S4P WLED , Without Driver |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Teža plošče | 130g (Max.) |
| Signalni vmesnik | MIPI (4 data lanes) , 51 pins , Connector |
| Vhodna napetost | 3.15/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Okolje | Operating Temp.: -10 ~ 60 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WUM-NH1.
BOE TV101WUM-NH1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NH1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NH1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NH1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NH1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NH1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NH1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NH1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WUM-NH1"
- BOE TV101WUM-NH1
- TV101WUM-NH1 podatkovni list
- Slika TV101WUM-NH1
- TV101WUM-NH1 cena
- TV101WUM-NH1 distributer
