Pregled
Specifikacija
TV101WXM-NL2

TV101WXM-NL2 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WXM-NL2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NL2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti |
TV101WXM-NL2 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti | |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Okvir Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Luknje in nosilci | Without |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
TV101WXM-NL2 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti | |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Okvir Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Luknje in nosilci | Without |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
TV101WXM-NL2 Elektronska funkcija
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti | |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Okvir Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Luknje in nosilci | Without |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Frame Frequency | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Poraba energije | 2.06W (Max.) |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35523B |
TV101WXM-NL2 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti | |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Okvir Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Luknje in nosilci | Without |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Frame Frequency | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Poraba energije | 2.06W (Max.) |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35523B |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Tip svetilke | WLED |
| Življenska doba | - |
| Zamenjava | - |
| Znesek | 7S4P |
| Položaj | - |
| Voltage Vhod | 21V (Typ.) |
| Trenutni vnos | 21mA (Typ.) |
| Potrošnja | 1.76W (Max.) |
| Lamp Driver | No |
TV101WXM-NL2 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Posebne lastnosti | |
| Format pikslov | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Dot Pitch | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Konfiguracija | |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 136.36×217.88 mm (H×V) |
| Okvir Dim. | 142×228.5 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.65/4.5 (Typ./Max.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Luknje in nosilci | Without |
| Utež | 150g (Typ.) |
| Površina | Antiglare (Haze 25%) |
| Svetlost | 350 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kromatičnost | Wx:0.304; Wy:0.320 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.33/1.43 (Max.)(5/13 points) |
| Frame Frequency | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Poraba energije | 2.06W (Max.) |
| D-IC Podrobnost | COG Built-in NT35523B |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Tip svetilke | WLED |
| Življenska doba | - |
| Zamenjava | - |
| Znesek | 1 pcs |
| Položaj | - |
| Voltage Vhod | 21V (Typ.) |
| Trenutni vnos | 21mA (Typ.) |
| Potrošnja | 1.76W (Max.) |
| Lamp Driver | No |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pins | 39 pins |
| Signal Systerm | MIPI (4 data lanes) |
