TV101WUM-NL1

| Panel Model | TV101WUM-NL1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NL1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 1200(RGB)×1920 [WUXGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 135.36(H)×216.576(V) mm |
| Okvir Dim. | 142.96(H)×227.926(V) mm |
| Območje Bezel | - |
| Zdravljenje | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Podpora Barva | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED [8S4P] , 15K hours , W/O Driver |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 45 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Napajanje | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temperature: -20 ~ 60 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WUM-NL1.
BOE TV101WUM-NL1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NL1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NL1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NL1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NL1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NL1 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NL1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NL1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WUM-NL1"
- BOE TV101WUM-NL1
- TV101WUM-NL1 podatkovni list
- Slika TV101WUM-NL1
- TV101WUM-NL1 cena
- TV101WUM-NL1 distributer
