Pregled
Specifikacija
TV101WXB-NW0

TV101WXB-NW0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WXB-NW0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXB-NW0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Alias | - |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
TV101WXB-NW0 Mehanske lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Globina (mm) | 1.07±0.05 |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Debelina plošče | - |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Utež | 85.0g (Max.) |
| Zdravljenje | Hard coating |
TV101WXB-NW0 Optične lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Globina (mm) | 1.07±0.05 |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Debelina plošče | - |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Utež | 85.0g (Max.) |
| Zdravljenje | Hard coating |
| Svetilnost (cd / m²) | 0 |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | - |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | - |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
TV101WXB-NW0 Signalni vmesnik
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Globina (mm) | 1.07±0.05 |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Debelina plošče | - |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Utež | 85.0g (Max.) |
| Zdravljenje | Hard coating |
| Svetilnost (cd / m²) | 0 |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | - |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | - |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Trenutna dobava | 260mA (Max.) |
| Potrošnja | 0.85W (Max.) |
| Logična napetost | - |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Količina | Pin Configuration |
TV101WXB-NW0 Sistem osvetlitve ozadja
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1280(RGB)×800, WXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0565×0.1695 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1695×0.1695 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 216.96(H) × 135.6(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 224.81(H) × 144.25(V) |
| Globina (mm) | 1.07±0.05 |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Debelina plošče | - |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Utež | 85.0g (Max.) |
| Zdravljenje | Hard coating |
| Svetilnost (cd / m²) | 0 |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Bela koordinata | - |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | - |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Napajalna napetost | 3.3V (Typ.) |
| Trenutna dobava | 260mA (Max.) |
| Potrošnja | 0.85W (Max.) |
| Logična napetost | - |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Količina | - |
| Zamenjava | - |
| Oblika | - |
| Življenska doba | - |
