TV101WUM-NH0

| Panel Model | TV101WUM-NH0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 135.36×216.576 mm |
| Okvir | 143×227.93 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 8S4P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE TV101WUM-NH0.
BOE TV101WUM-NH0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NH0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NH0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NH0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WUM-NH0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE TV101WUM-NH0 pdf ali podrobne specifikacije BOE TV101WUM-NH0 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja TV101WUM-NH0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TV101WUM-NH0"
- BOE TV101WUM-NH0
- TV101WUM-NH0 podatkovni list
- Slika TV101WUM-NH0
- TV101WUM-NH0 cena
- TV101WUM-NH0 distributer
