Pregled
Specifikacija
TV101WUM-NS1

TV101WUM-NS1 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUM-NS1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NS1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Alias | - |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
TV101WUM-NS1 Mehanske lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Globina (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Oblika sloga | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Utež | 129±7g |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
TV101WUM-NS1 Optične lastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Globina (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Oblika sloga | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Utež | 129±7g |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Svetilnost (cd / m²) | 450 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Bela koordinata | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.7% (Typ.) |
TV101WUM-NS1 Signalni vmesnik
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Globina (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Oblika sloga | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Utež | 129±7g |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Svetilnost (cd / m²) | 450 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Bela koordinata | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.7% (Typ.) |
| Napajalna napetost | 1.8/5.4/-5.4V (Typ.)(VDD/VSP/VSN) |
| Trenutna dobava | - |
| Potrošnja | 300/350mW (Typ./Max.) |
| Logična napetost | - |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Količina | Pin Configuration |
TV101WUM-NS1 Sistem osvetlitve ozadja
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 85 °C |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 65 °C |
| Vibracije | - |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch (mm) | 0.0376×0.1128 (H×V) |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Pixel višina (mm) | 0.1128×0.1128 (H×V) |
| Aktivno območje (mm) | 135.36(H) × 216.576(V) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Okvir Dim. (Mm) | 142.32(H) × 227.38(V) |
| Globina (mm) | 1.99 (Typ.) |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Oblika sloga | - |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Utež | 129±7g |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Svetilnost (cd / m²) | 450 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najboljši pogled na | Symmetry |
| Odziv (ms) | 35 (Max.)(Tr+Tf); 60 (Typ.)(G to G) |
| Bela koordinata | Wx:0.306; Wy:0.321 |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Bela izenačenost | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Vidljivost na prostem | No |
| Prenosljivost | 5.7% (Typ.) |
| Napajalna napetost | Current Supply |
| Trenutna dobava | - |
| Potrošnja | 2.22/2.38W (Typ./Max.) |
| Logična napetost | - |
| Položaj | - |
| Višina tona | Pins |
| Količina | 9S4P |
| Zamenjava | - |
| Oblika | 4 strings |
| Življenska doba | - |
