Pregled
Specifikacija
TV101WUM-NL1

TV101WUM-NL1 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUM-NL1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NL1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti |
TV101WUM-NL1 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Pritrditev | Without |
TV101WUM-NL1 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.295; Wy:0.315 |
TV101WUM-NL1 Elektronska funkcija
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
TV101WUM-NL1 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Trenutni vnos | 136/166mA (Typ./Max.) |
| Voltage Vhod | 3.3V (Typ.) |
| Potrošnja | 0.55W (Max.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Znesek | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pins | 45 pins |
| Dodelitev pinov |
TV101WUM-NL1 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0376×0.1128 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1128×0.1128 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 135.36×216.576 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 142.96×227.926 mm |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 10:16 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Oblika sloga | - |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 105g (Typ.) |
| Površina | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Pritrditev | Without |
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Način delovanja | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Frame Rate | 60Hz |
| Reverse Scan | No |
| Trenutni vnos | 20mA (Typ.) |
| Voltage Vhod | 22.4/24.0V (Min./Max.) |
| Potrošnja | 1.79/1.92W (Typ./Max.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (4 data lanes) |
| Znesek | 8S4P |
| Pin Pitch | 0.3 mm |
| Pins | 45 pins |
| Dodelitev pinov | |
| Oblika | 4 strings |
| Življenje (ura) | 15K(Min.) |
| Zamenjava | - |
| Voznik WLED | No |
