Pregled
Specifikacija
TV101WUM-NH1

TV101WUM-NH1 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUM-NH1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
| Ocena vibracij | - |
TV101WUM-NH1 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Okvir Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 130g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
TV101WUM-NH1 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Okvir Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 130g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
TV101WUM-NH1 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Okvir Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 130g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek | 8S4P |
| Življenska doba | - |
| Zamenjava | - |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Položaj | - |
| Voltage Vhod | 22.4V (Typ.) |
| Trenutni vnos | 23mA (Typ.) |
| Lamp Driver | No |
TV101WUM-NH1 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
| Ocena vibracij | - |
| Format pikslov | 1200(RGB)×1920, WUXGA |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Področje prikaza | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Območje Bezel | - |
| Okvir Dim. | 141.6×227.41 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 1.85 (Typ.) mm |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika sloga | - |
| Utež | 130g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Optični način | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kromatičnost | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Barvne številke | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Izenačenost | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek | Configuration |
| Življenska doba | - |
| Zamenjava | - |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Položaj | - |
| Voltage Vhod | 3.15/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Trenutni vnos | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Lamp Driver | No |
| Logična napetost | - |
| Pin Pitch | Pins |
