Pregled
Specifikacija
TV101WUM-NH0

TV101WUM-NH0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WUM-NH0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1200×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WUM-NH0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | -10 ~ 60 °C |
| Temperatura shranjevanja | -30 ~ 70 °C |
TV101WUM-NH0 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 225 PPI |
| Razmerje | 10:16 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0376×0.1128 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1128×0.1128 mm (H×V) |
| Utež | 130g (Max.) |
| Aktivno območje | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 143×227.93 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 2.2 (Typ.) mm |
| Luknje in nosilci | Without |
| Landscape ali Portrait | Portrait type |
| Touch Panel | Without |
TV101WUM-NH0 Optične lastnosti
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 400 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (8-bit) |
| Color Gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Bela variacija | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
TV101WUM-NH0 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Voznik IC | COG Built-in NT51021 |
TV101WUM-NH0 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek svetilke | 8S4P |
| Oblika žarnice | 4 strings |
| Napetost luči | 24.0V (Typ.) |
| Trenutna svetilka | 20mA (Typ.) |
| Svetilke porabe energije | 1.92/2.1W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Included in panel signal interface |
| Svetilka za voznika | No |
TV101WUM-NH0 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | MIPI |
|---|---|
| Razred signala | MIPI (4 data lanes) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3/3.8V (Typ.)(VDD/VBAT) |
| Vhodni tok za panel | 10/180mA (Typ.)(IDD/IBAT) |
| Poraba energije plošče | 0.5W (Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | I-PEX - 20613-039E-01, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
