Pregled
Specifikacija
TV101WXM-NP0

TV101WXM-NP0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV101WXM-NP0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV101WXM-NP0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
TV101WXM-NP0 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 149 PPI |
| Razmerje | 16:10 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Aktivno območje | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TV101WXM-NP0 Optične lastnosti
| Način prikaza | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Color Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bela variacija | 1.41/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Sončno svetlobno branje | N |
TV101WXM-NP0 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
TV101WXM-NP0 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Edge light type |
|---|---|
| Tip svetilke | WLED |
| Lamp Life Time | 15K(Min.) (Hours) |
TV101WXM-NP0 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | eDP |
|---|---|
| Razred signala | eDP (1 Lane) |
| Vhodna napetost za panel | 3.3V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 212/272mA (Typ./Max.) |
| Poraba energije plošče | 0.7/0.9W (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | STM - MSAK24025P30, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
