AT080MD01

| Panel Model | AT080MD01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT080MD01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Format pikslov | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguracija | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje | 174(H)×104.4(V) mm |
| Okvir Dim. | 192(H)×122(V) mm |
| Območje Bezel | 177.4(H)×107.8(V) mm |
| Zdravljenje | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Svetlost | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Odzivni čas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Podpora Barva | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Izvor svetlobe | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Frame Rate | 60Hz |
| Touch Panel | Without |
| Vrsta vmesnika | 20 pins LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector |
| Napajanje | 3.3V (Typ.) |
| Okolje | Operating Temperature: -40 ~ 85 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Mitsubishi AT080MD01.
Mitsubishi AT080MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AT080MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AT080MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AT080MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT080MD01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Mitsubishi AT080MD01 pdf ali podrobne specifikacije Mitsubishi AT080MD01 ali drugih Mitsubishi LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Mitsubishi distributerja AT080MD01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT080MD01"
- Mitsubishi AT080MD01
- AT080MD01 podatkovni list
- Slika AT080MD01
- AT080MD01 cena
- AT080MD01 distributer

