AT070WSB-NW1

| Panel Model | AT070WSB-NW1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSB-NW1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 154.22×85.92 mm |
| Okvir | 162.2×95.7 mm |
| Površina | Without Polarizer |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) , CIE1931 50% |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/9.6/18.0/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE AT070WSB-NW1.
BOE AT070WSB-NW1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSB-NW1 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSB-NW1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSB-NW1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSB-NW1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSB-NW1 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSB-NW1 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSB-NW1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070WSB-NW1"
- BOE AT070WSB-NW1
- AT070WSB-NW1 podatkovni list
- Slika AT070WSB-NW1
- AT070WSB-NW1 cena
- AT070WSB-NW1 distributer

