AT070TNA2

| Panel Model | AT070TNA2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070TNA2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 153.6×90 mm |
| Okvir | 165.75×105.39×3.7 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Odzivni čas | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 3S6P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT070TNA2.
CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TNA2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TNA2 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TNA2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070TNA2"
- CHIMEI INNOLUX AT070TNA2
- AT070TNA2 podatkovni list
- Slika AT070TNA2
- AT070TNA2 cena
- AT070TNA2 distributer
