AT070WSB-NW1-3800

| Panel Model | AT070WSB-NW1-3800 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSB-NW1-3800 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Številka pikslov | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Aktivno območje (mm) | 154.214 × 85.92 (H×V) |
| Okvir (mm) | 162.2 × 95.7 × 1 (H×V×D) |
| Območje okvirja (mm) | - |
| Zdravljenje | Without Polarizer |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Razmerje kontrasta | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Odgovor | 25 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dober pogled na | 6 o'clock |
| Delovni način | TN, Normally White, Transmissive |
| Debelina stekla | 0.50+0.50 mm |
| Prenosljivost | 4.4% (Typ.)(with Polarizer) |
| Barvna globina | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Osvetlitev ozadja | No B/L |
| Masa | TBD |
| Stopnja osveževanja | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Vrsta signala | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , FPC , 40 pins |
| Napajalna napetost | 3.3/9.6/18.0/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Max. Ocene | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE AT070WSB-NW1-3800.
BOE AT070WSB-NW1-3800 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSB-NW1-3800 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSB-NW1-3800 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSB-NW1-3800 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSB-NW1-3800 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSB-NW1-3800 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSB-NW1-3800 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSB-NW1-3800 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070WSB-NW1-3800"
- BOE AT070WSB-NW1-3800
- AT070WSB-NW1-3800 podatkovni list
- Slika AT070WSB-NW1-3800
- AT070WSB-NW1-3800 cena
- AT070WSB-NW1-3800 distributer

