AT070WSM-NW2

| Panel Model | AT070WSM-NW2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Resolucija | 1024(RGB)×600 , WSVGA |
| Format pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Področje prikaza | 154.214(W)×85.92(H) mm |
| Odpri okno | - |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Kotni kot | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Najboljši pogled na | - |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Barve prikaza | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Tip svetilke | WLED |
| Pogostost | 60Hz |
| Zaslon na dotik | Without |
| Teža plošče | - |
| Okolje | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge BOE AT070WSM-NW2.
BOE AT070WSM-NW2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSM-NW2 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSM-NW2 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSM-NW2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list BOE AT070WSM-NW2 pdf ali podrobne specifikacije BOE AT070WSM-NW2 ali drugih BOE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz BOE distributerja AT070WSM-NW2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070WSM-NW2"
- BOE AT070WSM-NW2
- AT070WSM-NW2 podatkovni list
- Slika AT070WSM-NW2
- AT070WSM-NW2 cena
- AT070WSM-NW2 distributer
