AT070TNB2

| Panel Model | AT070TNB2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070TNB2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivno območje | 141.6×106.2 mm |
| Okvir | 156.4×122.25×3.5 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 400:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 10/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 2S7P WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/11.5/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHIMEI INNOLUX AT070TNB2.
CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TNB2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 pdf ali podrobne specifikacije CHIMEI INNOLUX AT070TNB2 ali drugih CHIMEI INNOLUX LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHIMEI INNOLUX distributerja AT070TNB2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AT070TNB2"
- CHIMEI INNOLUX AT070TNB2
- AT070TNB2 podatkovni list
- Slika AT070TNB2
- AT070TNB2 cena
- AT070TNB2 distributer

