Pregled
Specifikacija
AT070WSM-NW2

AT070WSM-NW2 Osnovni podatki
| Panel Model | AT070WSM-NW2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 1024×600 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Drugo ime | - |
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | 1.5G (14.7 m/s²) |
AT070WSM-NW2 Optične lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kotni kot | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | - |
| Podpora Barva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | - |
AT070WSM-NW2 Mehanske lastnosti
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kotni kot | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | - |
| Podpora Barva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | - |
| Število pikslov | 1024(RGB)×600, WSVGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0502×0.1432 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1506×0.1432 mm |
| Aktivno pregledovanje | 154.214(W)×85.92(H) mm |
| Skupna dim. | - |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Oblika sloga | - |
AT070WSM-NW2 Sistem osvetlitve ozadja
| Drugo ime | - |
|---|---|
| OP Temperatura | -20 ~ 70 °C |
| ST Temperatura | -30 ~ 80 °C |
| Raven vibracij | 1.5G (14.7 m/s²) |
| Svetlost | - |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dober pogled na | - |
| Hitrost odziva | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Kotni kot | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Način delovanja | TN, Normally White, Transmissive |
| Kromatičnost | - |
| Podpora Barva | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Bela variacija | - |
| Število pikslov | 1024(RGB)×600, WSVGA |
| Dogovor | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0502×0.1432 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1506×0.1432 mm |
| Aktivno pregledovanje | 154.214(W)×85.92(H) mm |
| Skupna dim. | - |
| Oblika obrazca | Flat Rectangle |
| Usmerjenost | Landscape type |
| Aspect Ratio (W: H) | 16:9 |
| Oblika sloga | - |
| Tip svetilke | WLED |
| Znesek | - |
| Položaj | Edge light type |
| Izmenjava | - |
| Oblika žarnice | - |
| Lamp Life | - |
