TXW021
| Panel Model | TXW021 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 697.69×392.256 mm |
| Okvir | 760×450 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Razmerje kontrasta | 2500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | TBD |
| Kotni kot | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge CHILIN TXW021.
CHILIN TXW021 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHILIN TXW021 pdf ali podrobne specifikacije CHILIN TXW021 ali drugih CHILIN LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHILIN distributerja TXW021 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
CHILIN TXW021 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list CHILIN TXW021 pdf ali podrobne specifikacije CHILIN TXW021 ali drugih CHILIN LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz CHILIN distributerja TXW021 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW021"
- CHILIN TXW021
- TXW021 podatkovni list
- Slika TXW021
- TXW021 cena
- TXW021 distributer

