TXW180002C0
| Panel Model | TXW180002C0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.8 inch, 128×160 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW180002C0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 1.77 inch |
| Ključne besede Desc. | 1.77 inch 128*160 TFT LCD display, 20 pins mcu 8 bit |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×160 |
| Razmerje | 4:5 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 28.03 (W) × 35.04 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 34 (W) × 46.7 (H) mm |
| Max. Globina | 2.43 mm |
| LC družina | TN |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 250 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 300:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 20 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TXW180002C0.
White Brand TXW180002C0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW180002C0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW180002C0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW180002C0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW180002C0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW180002C0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW180002C0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW180002C0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW180002C0"
- White Brand TXW180002C0
- TXW180002C0 podatkovni list
- Slika TXW180002C0
- TXW180002C0 cena
- TXW180002C0 distributer
