TXW100009S0
| Panel Model | TXW100009S0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW100009S0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 10.1 inch |
| Ključne besede Desc. | 10.1 inch 800*1280 TFT LCD display, 350nits, 40pins, MIPI |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 800×1280 |
| Razmerje | 16:9 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 135.36 (W) × 218.57 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 142.71 (W) × 227.91 (H) mm |
| Max. Globina | 2.8 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 350 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 16.7M |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | MIPI |
| Vmesni zatiči | 40 Pins |
| Touch Panel | Touch Optional |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TXW100009S0.
White Brand TXW100009S0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW100009S0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW100009S0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW100009S0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW100009S0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW100009S0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW100009S0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW100009S0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW100009S0"
- White Brand TXW100009S0
- TXW100009S0 podatkovni list
- Slika TXW100009S0
- TXW100009S0 cena
- TXW100009S0 distributer
