TXW154009S0
| Panel Model | TXW154009S0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,1.54 inch, 240×240 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW154009S0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 1.54 inch |
| Ključne besede Desc. | 1.54 inch 240*240 TFT LCD display, 20 pins MCU 8 bit |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 240×240 |
| Razmerje | 1:1 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 27.72 (W) × 27.72 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 31.52 (W) × 35 (H) mm |
| Max. Globina | 2.03 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 450 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | Symmetry |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 20 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TXW154009S0.
White Brand TXW154009S0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW154009S0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW154009S0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW154009S0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW154009S0 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW154009S0 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW154009S0 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW154009S0 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW154009S0"
- White Brand TXW154009S0
- TXW154009S0 podatkovni list
- Slika TXW154009S0
- TXW154009S0 cena
- TXW154009S0 distributer
