TXW200005C1
| Panel Model | TXW200005C1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW200005C1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serija | 2.0寸176*220 |
| Ključne besede Desc. | 2 inch 176*220 TFT LCD display, 24 pins Mcu 8 bit 300 cd/m2 |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 176×220 |
| Razmerje | 4:5 (W:H) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 31.68 (W) × 39.6 (H) mm (A.A) |
| Dimenzija okvirja | 37.68 (W) × 51.3 (H) mm |
| Max. Globina | 2.25 mm |
| LC družina | IPS Family |
| Polarizator | Transmissive |
| Svetlost | 300 (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Kotni kot | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | 262K |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 24 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand TXW200005C1.
White Brand TXW200005C1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW200005C1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW200005C1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW200005C1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand TXW200005C1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand TXW200005C1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand TXW200005C1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja TXW200005C1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "TXW200005C1"
- White Brand TXW200005C1
- TXW200005C1 podatkovni list
- Slika TXW200005C1
- TXW200005C1 cena
- TXW200005C1 distributer
