Pregled
Specifikacija
TXW021
TXW021 Osnovni podatki
| Panel Model | TXW021 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | CHILIN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TXW021 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
TXW021 Mehanske lastnosti
| Dot Resolution | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracija pikslov | RGB Vertical Stripe |
| Gostota pikslov | 49 PPI |
| Razmerje | 16:9 (H:V) |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.17025×0.51075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Utež | 5.20Kgs |
| Površina | Antiglare (Haze 20%), Hard coating (2H) |
| Aktivno območje | 697.69×392.256 mm (H×V) |
| Območje Bezel | 703.6×398.4 mm (H×V) |
| Dimenzija okvirja | 760×450 mm (H×V) |
| Okvirna globina | 44 mm |
| Landscape ali Portrait | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TXW021 Optične lastnosti
| Način prikaza | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Svetlost | 450 cd/m² (Typ.) |
| Razmerje kontrasta | 2500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zaslona | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Odzivni čas | TBD |
| Kotni kot | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bela barva Kromatičnost | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Sončno svetlobno branje | N |
TXW021 Elektronska funkcija
| Navpična frekvenca | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
TXW021 Sistem osvetlitve ozadja
| Položaj svetilke | Direct light type |
|---|---|
| Tip svetilke | CCFL |
| Znesek svetilke | 4 pcs |
| Oblika žarnice | U shape |
| Lamp Life Time | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napetost luči | 1530V (Typ.) |
| Trenutna svetilka | 8.5/11.0/11.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Pogostost delovanja svetilke | 30/60Khz (Min./Max.) |
| Napetost zagona svetilke | 2190/2540V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Svetilka za voznika | No |
TXW021 Signalni vmesnik
| Kategorija signala | LVDS |
|---|---|
| Razred signala | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vhodna napetost za panel | 12.0V (Typ.) |
| Vhodni tok za panel | 300/600mA (Typ./Max.) |
| Vrsta vmesnika | Connector |
| Signalni vmesnik | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
