Pregled
Specifikacija
TV106WAB-NS0

TV106WAB-NS0 Osnovni podatki
| Panel Model | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| TV106WAB-NS0 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Model Alias | - |
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti |
TV106WAB-NS0 Mehanske lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 148.992×223.488 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Okvirna globina | 0.79 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 2:3 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Debelina plošče | 0.25+0.25 mm |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 62.0g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
TV106WAB-NS0 Optične lastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 148.992×223.488 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Okvirna globina | 0.79 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 2:3 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Debelina plošče | 0.25+0.25 mm |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 62.0g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | - |
TV106WAB-NS0 Elektronska funkcija
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 148.992×223.488 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Okvirna globina | 0.79 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 2:3 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Debelina plošče | 0.25+0.25 mm |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 62.0g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | - |
| Frame Rate | 60Hz |
TV106WAB-NS0 Signalni vmesnik
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 148.992×223.488 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Okvirna globina | 0.79 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 2:3 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Debelina plošče | 0.25+0.25 mm |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 62.0g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| Trenutni vnos | 90±10mA |
| Voltage Vhod | 3.3V (Typ.) |
| Potrošnja | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Znesek | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Pins | 90 pins |
| Dodelitev pinov |
TV106WAB-NS0 Sistem osvetlitve ozadja
| Model Alias | - |
|---|---|
| delovna temperatura | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura shranjevanja | -20 ~ 60 °C |
| Odpornost proti vibracijam | - |
| Posebne lastnosti | |
| Resolucija | 1280(RGB)×1920 |
| Pixel aranžma | RGB Vertical Stripe |
| Dot Pitch (W × H) | 0.0388×0.1164 mm |
| Pikslovna višina (Š × V) | 0.1164×0.1164 mm |
| Aktivno območje (Š × V) | 148.992×223.488 mm |
| Območje Bezel (Š × V) | - |
| Dimenzija okvirja (W × H) | 153.392×232.688 mm |
| Okvirna globina | 0.79 (Typ.) mm |
| Slog obrazca | Flat Rectangle |
| Razmerje | 2:3 (W : H) |
| Usmerjenost | Portrait type |
| Debelina plošče | 0.25+0.25 mm |
| Pokrov plošče | - |
| Utež | 62.0g (Max.) |
| Površina | Hard coating (3H) |
| Svetlost | 0 cd/m² |
| Način delovanja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Razmerje kontrasta | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Color Gamut | - |
| Barvna količina | 16.7M (8-bit) |
| Bela barva Kromatičnost | - |
| Frame Rate | 60Hz |
| Trenutni vnos | 90±10mA |
| Voltage Vhod | 3.3V (Typ.) |
| Potrošnja | 0.34/0.36/0.39W (Min./Typ./Max.) |
| Položaj | - |
| Vmesnik | MIPI (2 ch, 4 data lanes) |
| Znesek | - |
| Pin Pitch | 0.2 mm |
| Pins | 90 pins |
| Dodelitev pinov | |
| Oblika | - |
| Življenje (ura) | - |
| Zamenjava | - |
| Brez B / L gonilnika | No |
