FG100410DNCWBG01

| Panel Model | FG100410DNCWBG01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| FG100410DNCWBG01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 211.2×158.4 mm |
| Okvir | 225.5×176.3×10 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating |
| Razmerje kontrasta | 750:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 57% |
| Odzivni čas | 9/14 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Data Image FG100410DNCWBG01.
Data Image FG100410DNCWBG01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG100410DNCWBG01 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG100410DNCWBG01 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG100410DNCWBG01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Data Image FG100410DNCWBG01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG100410DNCWBG01 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG100410DNCWBG01 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG100410DNCWBG01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "FG100410DNCWBG01"
- Data Image FG100410DNCWBG01
- FG100410DNCWBG01 podatkovni list
- Slika FG100410DNCWBG01
- FG100410DNCWBG01 cena
- FG100410DNCWBG01 distributer

