FG120110DSCWJG01

| Panel Model | FG120110DSCWJG01 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| FG120110DSCWJG01 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 245.76×187.32 mm |
| Okvir | 260.5×204×12.7 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 700:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) |
| Odzivni čas | 6/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Data Image FG120110DSCWJG01.
Data Image FG120110DSCWJG01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG120110DSCWJG01 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG120110DSCWJG01 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG120110DSCWJG01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Data Image FG120110DSCWJG01 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG120110DSCWJG01 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG120110DSCWJG01 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG120110DSCWJG01 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "FG120110DSCWJG01"
- Data Image FG120110DSCWJG01
- FG120110DSCWJG01 podatkovni list
- Slika FG120110DSCWJG01
- FG120110DSCWJG01 cena
- FG120110DSCWJG01 distributer

