LC230W01-B2

| Panel Model | LC230W01-B2 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.0 inch, 1280×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LC230W01-B2 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 501.12×300.67 mm |
| Okvir | 528×326×35 mm |
| Površina | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 500:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Odzivni čas | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge LG.Philips LCD LC230W01-B2.
LG.Philips LCD LC230W01-B2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LC230W01-B2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LC230W01-B2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC230W01-B2 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list LG.Philips LCD LC230W01-B2 pdf ali podrobne specifikacije LG.Philips LCD LC230W01-B2 ali drugih LG.Philips LCD LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz LG.Philips LCD distributerja LC230W01-B2 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LC230W01-B2"
- LG.Philips LCD LC230W01-B2
- LC230W01-B2 podatkovni list
- Slika LC230W01-B2
- LC230W01-B2 cena
- LC230W01-B2 distributer

