FG1001F0DSSWNGL1

| Panel Model | FG1001F0DSSWNGL1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| FG1001F0DSSWNGL1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 216.96×135.6 mm |
| Okvir | 229.5×152.5 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 800:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) |
| Odzivni čas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | WLED Without Driver |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vhodna napetost | 2.5/8.2/22/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge Data Image FG1001F0DSSWNGL1.
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG1001F0DSSWNGL1 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG1001F0DSSWNGL1 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG1001F0DSSWNGL1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Data Image FG1001F0DSSWNGL1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list Data Image FG1001F0DSSWNGL1 pdf ali podrobne specifikacije Data Image FG1001F0DSSWNGL1 ali drugih Data Image LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz Data Image distributerja FG1001F0DSSWNGL1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "FG1001F0DSSWNGL1"
- Data Image FG1001F0DSSWNGL1
- FG1001F0DSSWNGL1 podatkovni list
- Slika FG1001F0DSSWNGL1
- FG1001F0DSSWNGL1 cena
- FG1001F0DSSWNGL1 distributer

