LTA320AB02-W03

| Panel Model | LTA320AB02-W03 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| LTA320AB02-W03 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 697.685×392.256 mm |
| Okvir | 760×450 mm |
| Površina | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Razmerje kontrasta | 3000:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Odzivni čas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 60Hz |
| Tip svetilke | 12 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalni vmesnik | LVDS (1 ch, 8-bit) , 41 pins |
| Vhodna napetost | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge SAMSUNG LTA320AB02-W03.
SAMSUNG LTA320AB02-W03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTA320AB02-W03 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTA320AB02-W03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA320AB02-W03 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list SAMSUNG LTA320AB02-W03 pdf ali podrobne specifikacije SAMSUNG LTA320AB02-W03 ali drugih SAMSUNG LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz SAMSUNG distributerja LTA320AB02-W03 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LTA320AB02-W03"
- SAMSUNG LTA320AB02-W03
- LTA320AB02-W03 podatkovni list
- Slika LTA320AB02-W03
- LTA320AB02-W03 cena
- LTA320AB02-W03 distributer

