HSD024F3N6-A00

| Panel Model | HSD024F3N6-A00 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Vrsta plošče | a-Si TFT-LCD |
| HSD024F3N6-A00 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivno območje | 36.72×48.96 mm |
| Okvir | 39.72×55.96×1 mm |
| Površina | Without Polarizer |
| Razmerje kontrasta | 600:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Odzivni čas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kotni kot | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Voznik IC | Suggest HX8347-G, ILI9340C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge HannStar HSD024F3N6-A00.
HannStar HSD024F3N6-A00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HannStar HSD024F3N6-A00 pdf ali podrobne specifikacije HannStar HSD024F3N6-A00 ali drugih HannStar LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HannStar distributerja HSD024F3N6-A00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD024F3N6-A00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list HannStar HSD024F3N6-A00 pdf ali podrobne specifikacije HannStar HSD024F3N6-A00 ali drugih HannStar LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz HannStar distributerja HSD024F3N6-A00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HSD024F3N6-A00"
- HannStar HSD024F3N6-A00
- HSD024F3N6-A00 podatkovni list
- Slika HSD024F3N6-A00
- HSD024F3N6-A00 cena
- HSD024F3N6-A00 distributer

