CNK12864-11020A
| Panel Model | CNK12864-11020A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 128×64 |
| Vrsta plošče | STN-LCD |
| CNK12864-11020A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12864-11020 |
| Ključne besede Desc. | 128*64 lcd display, lcd display module, COG graphic lcd |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | STN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×64 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 48.61 (W) × 24.93 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 53.60 (W) × 28.60 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 64.8 (W) × 39.5 (H) mm |
| Max. Globina | 5 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Barvni način | Yellow/Green (Positive) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Vožnja | 1/64 |
| Kontroler | ST7567 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | G-LED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 34 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12864-11020A.
White Brand CNK12864-11020A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-11020A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-11020A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-11020A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-11020A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-11020A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-11020A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-11020A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12864-11020A"
- White Brand CNK12864-11020A
- CNK12864-11020A podatkovni list
- Slika CNK12864-11020A
- CNK12864-11020A cena
- CNK12864-11020A distributer
