CNK12832-16065A1
| Panel Model | CNK12832-16065A1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.2 inch, 128×32 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| CNK12832-16065A1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12832-16065 |
| Ključne besede Desc. | 128*32 COG FSTN LCD module with orange LED backlight & 4 key buttons MIC input, SPK output |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×32 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 53.74 (W) × 13.57 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 60 (W) × 18.6 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 80.05 (W) × 48.61 (H) mm |
| Max. Globina | 6.1 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Vožnja | 1/32 |
| Kontroler | ST7567 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | O-LED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 18 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -30 ~ 75 °C |
| Temp. Skladiščenja | -40 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12832-16065A1.
White Brand CNK12832-16065A1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12832-16065A1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12832-16065A1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12832-16065A1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12832-16065A1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12832-16065A1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12832-16065A1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12832-16065A1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12832-16065A1"
- White Brand CNK12832-16065A1
- CNK12832-16065A1 podatkovni list
- Slika CNK12832-16065A1
- CNK12832-16065A1 cena
- CNK12832-16065A1 distributer
