CNK12232-11002A
| Panel Model | CNK12232-11002A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.0 inch, 132×32 |
| Vrsta plošče | STN-LCD |
| CNK12232-11002A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12232-11002 |
| Ključne besede Desc. | 132*32 Graphic lcd module display, 18pins CPU |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | STN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 132×32 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 48.76 (W) × 15.32 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 54.8 (W) × 18.3 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 67 (W) × 27.5 (H) mm |
| Max. Globina | 8.5 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Barvni način | Yellow/Green (Positive) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Kontroler | SED1520 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | YG-LED |
| Vrsta vmesnika | CPU |
| Vmesni zatiči | 18 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12232-11002A.
White Brand CNK12232-11002A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12232-11002A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12232-11002A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12232-11002A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12232-11002A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12232-11002A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12232-11002A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12232-11002A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12232-11002A"
- White Brand CNK12232-11002A
- CNK12232-11002A podatkovni list
- Slika CNK12232-11002A
- CNK12232-11002A cena
- CNK12232-11002A distributer
