CNK12832-13003B
| Panel Model | CNK12832-13003B |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,1.26 inch, 128×32 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| CNK12832-13003B Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12832-13003 |
| Ključne besede Desc. | 128*32 SPI FSTN lcd display, ST7567 controller |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×32 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 30 (W) × 11.5 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 44 (W) × 13.5 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 50 (W) × 23 (H) mm |
| Max. Globina | 3.3 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Barvni način | Blue/Grey (Positive) |
| Ogled smeri | 12 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Vožnja | 1/33 |
| Kontroler | ST7567 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 10 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12832-13003B.
White Brand CNK12832-13003B so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12832-13003B pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12832-13003B ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12832-13003B na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12832-13003B so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12832-13003B pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12832-13003B ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12832-13003B na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12832-13003B"
- White Brand CNK12832-13003B
- CNK12832-13003B podatkovni list
- Slika CNK12832-13003B
- CNK12832-13003B cena
- CNK12832-13003B distributer
