CNK12864-12030A
| Panel Model | CNK12864-12030A |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.7 inch, 128×64 |
| Vrsta plošče | STN-LCD |
| CNK12864-12030A Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK12864-12030 |
| Ključne besede Desc. | 128*64 lcd display, lcd display module, COG graphic lcd |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | STN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×64 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 60.78 (W) × 32.94 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 66.5 (W) × 38 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 71.3 (W) × 48.3 (H) mm |
| Max. Globina | 8.3 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Barvni način | Blue mode (Negative) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Monochrome |
| Kontroler | ST7565R |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 21 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temp. Skladiščenja | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK12864-12030A.
White Brand CNK12864-12030A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-12030A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-12030A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-12030A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-12030A so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK12864-12030A pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK12864-12030A ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK12864-12030A na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK12864-12030A"
- White Brand CNK12864-12030A
- CNK12864-12030A podatkovni list
- Slika CNK12864-12030A
- CNK12864-12030A cena
- CNK12864-12030A distributer
