CNK128128-16081A1
| Panel Model | CNK128128-16081A1 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,1.5 inch, 128×128 |
| Vrsta plošče | STN-LCD |
| CNK128128-16081A1 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | CNK128128-16081 |
| Ključne besede Desc. | 128*128 lcd display, lcd display module, graphic lcd, R/G/B LED backlight |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | STN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×128 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 28.14 (W) × 26.86 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 32 (W) × 29 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 37.3 (W) × 39.3 (H) mm |
| Max. Globina | 7 mm |
| Polarizator | Transmissive |
| Barvni način | Red mode (Negative) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Tri-color |
| Vožnja | 1/128 |
| Kontroler | ST7570 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | R-LED |
| Vrsta vmesnika | SPI |
| Vmesni zatiči | 16 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand CNK128128-16081A1.
White Brand CNK128128-16081A1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK128128-16081A1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK128128-16081A1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK128128-16081A1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK128128-16081A1 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand CNK128128-16081A1 pdf ali podrobne specifikacije White Brand CNK128128-16081A1 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja CNK128128-16081A1 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "CNK128128-16081A1"
- White Brand CNK128128-16081A1
- CNK128128-16081A1 podatkovni list
- Slika CNK128128-16081A1
- CNK128128-16081A1 cena
- CNK128128-16081A1 distributer
