LMBGAT032G27CKS

| Panel Model | LMBGAT032G27CKS |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| LMBGAT032G27CKS Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktivno območje | 115.17×86.37 mm |
| Okvir | 167.1×109×11 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 8:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 160/90 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LMBGAT032G27CKS.
NAN YA LMBGAT032G27CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBGAT032G27CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBGAT032G27CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBGAT032G27CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBGAT032G27CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBGAT032G27CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBGAT032G27CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBGAT032G27CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LMBGAT032G27CKS"
- NAN YA LMBGAT032G27CKS
- LMBGAT032G27CKS podatkovni list
- Slika LMBGAT032G27CKS
- LMBGAT032G27CKS cena
- LMBGAT032G27CKS distributer

