LMBHAT014G16CKS

| Panel Model | LMBHAT014G16CKS |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.4 inch, 240×128 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| LMBHAT014G16CKS Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | FSTN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktivno območje | 119.97×63.97 mm |
| Okvir | 170×102×14 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 10:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 200/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | CPU , 20 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LMBHAT014G16CKS.
NAN YA LMBHAT014G16CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBHAT014G16CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBHAT014G16CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBHAT014G16CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBHAT014G16CKS so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBHAT014G16CKS pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBHAT014G16CKS ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBHAT014G16CKS na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LMBHAT014G16CKS"
- NAN YA LMBHAT014G16CKS
- LMBHAT014G16CKS podatkovni list
- Slika LMBHAT014G16CKS
- LMBHAT014G16CKS cena
- LMBHAT014G16CKS distributer
