LMBGAZ032P27CKT

| Panel Model | LMBGAZ032P27CKT |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| LMBGAZ032P27CKT Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White (Positive), Transmissive |
| Aktivno območje | 115.17×86.37 mm |
| Okvir | 167.1×109×11 mm |
| Površina | Antiglare |
| Razmerje kontrasta | 7:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 200/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge NAN YA LMBGAZ032P27CKT.
NAN YA LMBGAZ032P27CKT so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBGAZ032P27CKT pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBGAZ032P27CKT ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBGAZ032P27CKT na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBGAZ032P27CKT so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list NAN YA LMBGAZ032P27CKT pdf ali podrobne specifikacije NAN YA LMBGAZ032P27CKT ali drugih NAN YA LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz NAN YA distributerja LMBGAZ032P27CKT na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "LMBGAZ032P27CKT"
- NAN YA LMBGAZ032P27CKT
- LMBGAZ032P27CKT podatkovni list
- Slika LMBGAZ032P27CKT
- LMBGAZ032P27CKT cena
- LMBGAZ032P27CKT distributer

