AG-640480C2FTCW00

| Panel Model | AG-640480C2FTCW00 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | AMPIRE |
| Descrition | FSTN-LCD ,7.2 inch, 640×480 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| AG-640480C2FTCW00 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktivno območje | 147.18×110.38 mm |
| Okvir | 205.5×141×7 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 10:1 (Typ.) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 234/110 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 45/45/26/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 70Hz |
| Tip svetilke | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Vhodna napetost | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge AMPIRE AG-640480C2FTCW00.
AMPIRE AG-640480C2FTCW00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AG-640480C2FTCW00 pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AG-640480C2FTCW00 ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AG-640480C2FTCW00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AG-640480C2FTCW00 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list AMPIRE AG-640480C2FTCW00 pdf ali podrobne specifikacije AMPIRE AG-640480C2FTCW00 ali drugih AMPIRE LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz AMPIRE distributerja AG-640480C2FTCW00 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "AG-640480C2FTCW00"
- AMPIRE AG-640480C2FTCW00
- AG-640480C2FTCW00 podatkovni list
- Slika AG-640480C2FTCW00
- AG-640480C2FTCW00 cena
- AG-640480C2FTCW00 distributer

