EW32F50FLY

| Panel Model | EW32F50FLY |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | EDT |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| EW32F50FLY Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Način prikaza | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktivno območje | 95.98×71.98 mm |
| Okvir | 134.5×117×14 mm |
| Površina | |
| Razmerje kontrasta | 10:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Barve prikaza | Monochrome |
| Odzivni čas | 228/191 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kotni kot | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Pogostost | 75Hz |
| Tip svetilke | YG-LED Without Driver |
| Signalni vmesnik | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Vhodna napetost | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge EDT EW32F50FLY.
EDT EW32F50FLY so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list EDT EW32F50FLY pdf ali podrobne specifikacije EDT EW32F50FLY ali drugih EDT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz EDT distributerja EW32F50FLY na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
EDT EW32F50FLY so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list EDT EW32F50FLY pdf ali podrobne specifikacije EDT EW32F50FLY ali drugih EDT LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz EDT distributerja EW32F50FLY na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "EW32F50FLY"
- EDT EW32F50FLY
- EW32F50FLY podatkovni list
- Slika EW32F50FLY
- EW32F50FLY cena
- EW32F50FLY distributer

