HTG12832F-3
| Panel Model | HTG12832F-3 |
|---|---|
| Panelna blagovna znamka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.1 inch, 128×32 |
| Vrsta plošče | FSTN-LCD |
| HTG12832F-3 Cena | Zahtevana cena in čas izvedbe |
| Kategorija sistema | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Serija | LCD 显示屏 |
| Ključne besede Desc. | 128*32dots Gaphic lcd module on Coffee machine |
| Razred izdelkov | Graphic LCD Display |
| Oznake izdelka | FSTN LCD Graphic Module |
| Panelna sestava | LCM |
| Resolucija | 128×32 |
| Oblika faktorja | Flat Rectangle |
| Aktivno območje | 53 (W) × 15 (H) mm (A.A) |
| Ogled območja | 59 (W) × 17.5 (H) mm (V.A) |
| Dimenzija okvirja | 63 (W) × 27.5 (H) mm |
| Max. Globina | 1.9 mm |
| Polarizator | Transflective |
| Barvni način | Blue/Grey (Positive) |
| Ogled smeri | 6 o'clock |
| Količina Količina | Grayscale |
| Kontroler | ST7565 |
| Vrsta lepljenja | COG |
| Vrsta osvetlitve | WLED |
| Vrsta vmesnika | Parallel/Serial Data |
| Vmesni zatiči | 28 Pins |
| Touch Panel | Without |
| Delovanje Temp. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. Skladiščenja | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je poseben distributer zaloge White Brand HTG12832F-3.
White Brand HTG12832F-3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG12832F-3 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG12832F-3 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG12832F-3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG12832F-3 so nove & izvirne zaloge so na razpolago na LCD-Disis.com, en dan pošiljke z brezplačno ladijskimi stroški.
Za podatkovni list White Brand HTG12832F-3 pdf ali podrobne specifikacije White Brand HTG12832F-3 ali drugih White Brand LCD-jev, prosimo, pišite nam, z veseljem vam bomo ponudili eno.
Zahtevajte citat iz White Brand distributerja HTG12832F-3 na LCDs-Display.com. Pišite nam: info@LCDs-Display.com
Sorodne ključne besede za "HTG12832F-3"
- White Brand HTG12832F-3
- HTG12832F-3 podatkovni list
- Slika HTG12832F-3
- HTG12832F-3 cena
- HTG12832F-3 distributer
